NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Predlog o formiranju posebnih rang lista za pojedinačne igre

 Šta mislite o formiranju posebnih rang listi za pojedinačne igre?

8 za
1 protiv
Aleksandar Saša Ignjatović
2010-09-21
???

Mozda bi bilo lakse da se naprave 2 liste .Jedna lista bi obuhvatala tri igre Slagalicu,Moj broj  i Skocka i to bi lista mogla da se zove "Lista logike i vestine".Dok bi drugu listi cinile preostale tri igre:Spojnice,Ko zna zna i Asocijacije i ona bi mogla da se zove "Lista poznavanja opste kulture"(liste uopsate ne moraju da imaju nazive ali po meni se sve igre mogu podeliti na igre logike i vestine s jedne strane i igre opsteg znanja s druge strane.Mada bi ja  na listi opsteg znanja bio daleko gore plasiran :))).Ja bih licno vise vole da postoji lista za sve igre posebno, ali bi mozda ovaj moj predlog bio lakse izvodljiv.

11 za
1 protiv
Слађан
2010-09-21
???

@Aleksandar: svidja mi se predlog, pitanje je koliko supervizor ima vremena za to, mada ne bi trebalo da predstavlja puno posla.

@Slaki82: sve je ok, mada asocijacije mogu da idu u bilo koju od grupa, po mom misljenju.

7 za
0 protiv
Kalimist
2010-09-21
???

 Ja bih baš voleo... Hvala obojci na podršci...

7 za
0 protiv
Aleksandar Saša Ignjatović
2010-09-21
???

Te liste vec postoje i deo su zajednicke liste. Da bi ste sortirali najbolje igrac po igrama, treba samo kliknuti na naziv igre. Pise na llisti na avgust kad se odskroluje do kraja liste. 

6 za
0 protiv
Carl Hanratty
2010-09-22
???

 

 
Slagalica 30
Moj broj 30
Spojnice 32
Skočko 30
Ko zna, zna 18
Asocijacije 43
Ukupno 183 

Jedna standardna partija,ubija me hronicno KZZ...

4 za
0 protiv
NeparniValjak
2010-09-22
???

Mislis ovako:

 

Slagalica 30
Moj broj 10
Spojnice 32
Skočko 30
Ko zna, zna 30
Asocijacije 39
Ukupno 171

Svaki Ahil ima svoju petu

6 za
0 protiv
Carl Hanratty
2010-09-22
???

Bilo bi lepo kad bi imale liste posebno za sve igre.Onda bi se videlo gde su pojedini igrači najbolji.Tačno je da svako za sebe može videti, ali bi super bilo da ima lista recimo za Asocijacije i da se vidi ko je u nekom mesecu bio tu najbolji od igrača.Lepa ideja Saše Ignjatović.Podržavam je (ako je tehnički moguće izvesti bez velikih napora za Supervizora).Ako bi to dovelo da sajt radi sporije od ovoga, bolje je odustati od toga. U poslednje vreme sajt radi jako sporo( da li zbog broja takmičara ili čega već).

2 za
0 protiv
Radomir-ue
2010-09-22
???

rrak-ue napisa...

Bilo bi lepo kad bi imale liste posebno za sve igre.Onda bi se videlo gde su pojedini igrači najbolji.

... to već može da se vidi, ali tek na kraju meseca. Recimo ako odete na konačnu rang listu za avgust, kliknete mišem na naziv igre u zaglavlju i onda će igrači biti rangirani po poenima u toj igri.

2 za
1 protiv
Supervizor
2010-09-23
???

rrak-ue napisa...

Podržavam je (ako je tehnički moguće izvesti bez velikih napora za Supervizora).Ako bi to dovelo da sajt radi sporije od ovoga, bolje je odustati od toga.

... da, to bi usporavalo. Zato se računa samo jednom na kraju meseca.

rrak-ue napisa...

U poslednje vreme sajt radi jako sporo( da li zbog broja takmičara ili čega već).

... broj takmičara se skoro duplirao u poslednje 3 nedelje, u poslednjih para dana na sajt dolazi preko 15.000 igrača dnevno. Trenutno radimo na tome da se zakupi još jedan server i da se teret rasporedi na 2 računara.

4 za
0 protiv
Supervizor
2010-09-23
???

 Zahvaljujem Rubeusu i Supervizoru na objašnjenju...

6 za
0 protiv
Aleksandar Saša Ignjatović
2010-09-23
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0123 sec.

Copyright © 2024